Left Tęsti apsipirkimą
Tavo užsakymas

Tavo krepšelis kol kas tuščias. Išrink ką nors savo keturkojui draugui!

Visi užsakymai nuo 20 EUR į paštomatus visoje Lietuvoje siunčiami nemokamai!

Niekas neskaito "Apie mus" skyrelio

Tačiau jeigu jau čia atsidūrei, labai trumpai prisistatysime.

Urban Tails atsirado, nes Lietuvoje norėjome daugiau įvairovės ir pasirinkimo - daugelyje skirtingų prekybos vietų matėme tuos pačius, jau pabosti spėjusius, prekės ženklus ir produktus. O tai, kas atrodėl labai kokybiška ir dar nematyta, buvo pasiekiama tik tolimuosiuose užsieniuose. Ilgas prekės laukimas po užsakymo, dideli siuntimo mokesčiai ir dažnu atveju muitai - buvo ypač nepatogu. Todėl vieną dieną nusprendėme, kad geriausius dalykus reikia turėti namie ir dalintis jais su tavimi.

Susipažink su mūsų augintiniais ir kasdieniais įkvepėjais:

Sraigė

Taip, šios Abisinijos katės vardas - Sraigė. Bet ji yra viskas, tik ne lėta. Urban Tails kokybės kontrolierė, internetinio saugumo ekspertė. Keičia patarimus į vištienos širdeles. Moka kūlverstį ore.

Rūkas

Vengrų vižlas, turi septynis brolius ir seses, vos 2 mėnesių amžiaus išsikraustė gyventi į Vilnių. Žino, kur geriausi sostinės pup'učino, tačiau labiausiai mėgsta būti gamtoje ir keliauti po naujas vietas. Iš prigimties klientų aptarnavimo guru - visus sutinka ir išlydi su bučiniais.

Simantė ir Andrius

Urban Tails pawrentsai

Prie Urban Tails vystymo prisidėjo ir prisidės dar daug žmonių, su kuriais būtinai supažindinsime ateityje. Tačiau pirminė Urban Tails idėja užgimė mūsų, Simantės ir Andriaus, galvose.

Mes, kaip tikriausiai ir tu, laikome savo augintinius tikrais šeimos nariais ir norime jiems padovanoti geriausią įmanomą gyvenimą - nuo patogiausio guolio iki kokybiško maisto. Bet svarbiausia - laikas praleistas kartu. Tad mūsų misija yra užtikrinti, kad su Urban Tails produktais į nuotykius leistumėtės patogiai, saugiai ir, žinoma, stilingai!