Dažniausiai Užduodami Klausimai

  1. Kada galiu tikėtis gauti savo užsakytas prekes?

 85% užsakymų pristatoma jau per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo internetinėje parduotuvėje. Retesniais atvejais pristatymas gali užtrukti iki 3 darbo dienų, bet beveik niekada ilgiau!

  1. Ar visas prekes turite vietoje, jų nereikės ilgai laukti?

Tikrai taip. Jeigu išsirinktą prekę įsidėjai į savo krepšelį, ji bus supakuota ir paruošta išsiųsti tau neilgai trukus po užsakymo pateikimo (beveik visada per ne daugiau nei 24 valandas).

Visas prekes, kurias matai parduotuvėje, turime, išskyrus tuos atvejus kai prekė yra laikinai išparduota (tokiu atveju prekė bus aiškiai pažymėta ir jos laikinai nebus galima įsidėti į krepšelį).

  1. Į kokius paštomatus pristatote užsakymus?

Mūsų pristatymo partneris – LP Express, visus užsakymus pristatysime į tau patogiausią LP Express paštomatą arba kurjeriu į namus (arba ofisą). Vis tik jeigu turi specialių pristatymo pageidavimų arba daug patogiau būtų gauti prekes į kitą paštomatą – rašyk mums žinutę, pasistengsime padėti!

  1. Man žūtbūt užsakytos prekės reikia dar šiandien / rytoj, ar galite padėti?

Visuomet stengiamės, drąsiai rašyk mums. Jeigu turi galimybę prekę atsiimti Vilniaus mieste, dažniausiai galime suorganizuoti galimybę prekę atsiimti iš paštomato (Gerulaičio g. 3, Vilnius, šalia PC Ozas) tą pačią arba kitą dieną, tau patogiu laiku.

  1. Ieškau Ruffwear (ar kito jūsų atstovaujamo gamintojo) prekės, tačiau nerandu jos jūsų parduotuvėje. Ar galite atvežti mano keturkojo norimą produktą?

Žinoma! Visuomet drąsiai rašyk mums el. paštu, arba per mūsų Facebook ar Instagram puslapius. Mes tave informuosime, kiek užtruktų norimą prekę, kurios nėra mūsų parduotuvėje, gauti (paprastai 1-2 savaitės), bei tikslią jos kainą.

Specialiai užsakytoms prekėms galioja visi tie patys privalumai, kaip ir sandėlyje esančioms prekėms, įskaitant pristatymą, bei nemokamą grąžinimą ir keitimą.

  1. Nesu tikra(s), ar mano keturkojui tiks petnešų dydis, todėl nedrįstu užsakinėti.

No worries – nors mes turime detalias dydžių lenteles ir jos tikrai tikslios, mes puikiai suprantame, kad pirkimas internetu, nors ir turi daugybė privalumu, ne visada leidžia pataikyti į dešimtuką. Užsisakyk, pasimatuok, ir jeigu dydis nelabai tinka – nemokamai ir lengvai pakeisk į kitą, parašydamas trumpą žinutę mums (el. paštu / facebook / instagram žinute).

Na o jei smarkiai dvejoji tarp dydžių, parašyk mums prieš užsakymą, įdėsime pasimatavimui du skirtingus dydžius – tinkantį pasiliksi, o netikusį galėsi paprastai grąžinti. 😊

  1. Kaip grąžinti netikusią prekę?

Labai paprastai – parašyk mums, ir mes tau atsiųsime iš anksto apmokėtą LP Express paštomato kodą. Tau beliks suvesti kodą bet kuriame tau patogiame LP Express paštomate, bei įdėti prekę į paštomatą išsiuntimui. Viskas!

  1. Ar turėsiu mokėti papildomai už siuntimą, norėdamas grąžinti prekę?

Ne. Niekada. Nepriklausomai nuo grąžinimo priežąsties. Apsipirkimas internetu turi būti malonus procesas ir nekelti streso, Urban Tails stengiasi tai užtikrinti kiekvienam keturkojui (ir jo mylimam pawrentsui)!

}