Left Tęsti apsipirkimą
Tavo užsakymas

Tavo krepšelis kol kas tuščias. Išrink ką nors savo keturkojui draugui!

Visi užsakymai nuo 20 EUR į paštomatus visoje Lietuvoje siunčiami nemokamai!

Prekių grąžinimas ir keitimas

  1. Mes kruopščiai atrenkame visas savo prekes, kad visus šeimininkus ir keturkojus jų draugus pasiektų kokybiškos, visais atžvilgiais saugios ir daugiausiai džiaugsmo suteikiančios prekės.

  2. Tačiau mes suprantame, kad gali pasitaikyti atvejų, kai įsigytą prekę norėsi grąžinti arba pakeisti dėl jos trūkumo. Mes suteikiame ne trumpesnę nei 2 metų (o dažnai ir ilgesnę!) garantiją visoms savo prekėms. Jeigu prekę įsigijai mūsų parduotuvėje ir nesi patenkintas jos kokybe, turi teisę ją grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus, arba pakeisti į kitą, tau tinkančią prekę. 

  3. Mums pranešti apie bet kokius įsigytos prekės trūkumus, kurie atsirado dėl gamybos ar kitų defektų buvusių prekės įsigijimo metu, bei pasinaudoti garantija gali per 2 metus nuo prekės įsigijimo dienos, o kai kurių gamintojų prekėms (pvz. Ruffwear) taikoma net viso gyvenimo (angl. lifetime) garantija

  4. Žinoma, garantijos negalėsime taikyti, jeigu tavo keturkojis prekę sugrauš (pažįstame kelis neklaužadas, kurie mėgsta tą daryti). Taip pat tikimės, kad rūpinsies įsigytomis prekėmis, nes jos mėgsta priežiūrą. Garantijos negalėsime taikyti ir šiais atvejais: esant normaliam nusidėvėjimui, netinkamam naudojimui, išorinių veiksnių bei mechaniniams pažeidimams, naudojimo instrukcijų nesilaikymui ar naudojimui ne pagal paskirtį (pvz. striukė skirta keturkojui, paprastai negali būti nešiojama dvikojų šeimininkų). 

  5. Mums ar mūsų gamintojams gali reikėti atlikti ekspertizę, siekiant nustatyti, ar trūkumas atsirado dėl gamintojo kaltės, ar jau vėliau po prekės įsigijimo. Tokiu atveju mes galime paprašyti atsiųsti prekę mums ir būtinai padengsime visas išlaidas, jeigu prekei bus taikomas garantinis taisymas arba prekės pakeitimas. 

  6. Nors mums mūsų prekės yra pačios pačiausios, žinome, kad tau įsigyta prekė kartais gali tiesiog nepatikti ar netikti. Jeigu taip nutiks – nesuk galvos! Netikusią ir nenaudotą prekę, originalioje ir nesugadintoje pakuotėje, gali mums grąžinti per 14 dienų nuo jos įsigijimo. Mes mielai ją priimsime atgal ir pasiūlysime pakeisti į kitą prekę arba grąžinzti tau sumokėtą kainą. Dar daugiau – tau nereikės rūpintis siuntimu, palik tai mums ir mūsų kišenei. Mes taip pat žinome, kad norint tinkamai susipažinti ir įvertinti kai kurias mūsų prekes, gali prireikti jas išimti iš pakuotės, todėl, kad pakuotė išliktų nepažeista, patariame neduoti jos atidaryti savo keturkojui! 

  7. Jeigu kreipsiesi dėl prekės grąžinimo, pakeitimo, ar garantijos – nepamiršk priminti mums, kada prekę įsigijai bei nurodyti savo duomenų. Į mus visada gali kreiptis el. paštu info@urbantails.lt

  8. Mes ir mūsų augintiniai visada vadovaujamės Lietuvos Respublikos teisės aktais. Greta visų teisių, kurios paminėtos čia, tu neabejotinai turite ir visas kitas įstatymų numatytas teises! 

  9. Pabaigai paminėsime, kad mes visuomet norime rūpintis visais savo klientais ir jų keturkojais draugais, todėl net jei neketinate keisti prekių arba pasinaudoti garantija, visada galite mums parašyti atsiliepimą ar iškelti dominantį klausimą mūsų socialiniuose tinkluose ar el. paštu  info@urbantails.lt