Pristatymas

Ačiū, kad renkatės Urban Tails! Urban Tails (kol kas) yra elektroninė parduotuvė, ir mes pasirengę prekes Jums pristatyti vienu iš žemiau nurodytų būdų visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

Pristatymo būdai: 

  • Pristatymas į artimiausią paštomatą. Pasirinkus šį būdą, Jūsų užsakytas prekes pristatysime į artimiausią Jūsų nurodytam adresui LP Express paštomatą. Kaina – 0,00 EUR, jeigu krepšelio suma vos 15 EUR ir daugiau, 1,99 EUR užsakymams iki 15 EUR.
  • Pristatymas kurjeriu. Pasirinkus šį būdą, kurjeris pristatys Jūsų užsakytas prekes į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu. Kaina – 2,99 EUR, o užsisakant už daugiau nei 50 EUR – nemokamai!

Urban Tails išsiunčia užsakytas prekes dar tą pačią arba kitą darbo dieną po to, kai atliekamas užsakymas, ir sėkmingai atsiskaitoma už prekes. 

Prekės Jus pasieks per 1-3 d. d., priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo ir užsakymo atlikimo laiko. Deja, negalime visais atvejais garantuoti, kad užsakytos prekės Jus pasieks per nurodytą terminą. Kartais dėl nenumatytų aplinkybių, pvz. padidėjusio siuntų kiekio šventiniu periodu ar vežėjo logistikos, siuntos pristatymas gali vėluoti, tačiau mes visada dedame pastangas, kad siuntinys jus pasiektų kuo greičiau. 

Atlikus užsakymą, nurodytu el. pašto adresu gausite laiškus apie Jūsų užsakymo būseną.

Gyvenate ne Lietuvoje arba neradote Jums tinkamo pristatymo būdo? Ne bėda - susisiekite su mumis el. paštu info@urbantails.lt ir mes pasistengsime rasti Jums tinkamiausią būdą gauti prekes.

Nors mes kruopščiai atrenkame tik geriausias prekes Jums ir Jūsų keturkojams bičiuliams, suprantame, kad kartais gali nutikti taip, jog prekė Jums netiks ar nepatiks. Tokiu atveju galite prekę pakeisti arba grąžinti. Plačiau apie prekių grąžinimą skaitykite čia.

}