Left Tęsti apsipirkimą
Tavo užsakymas

Tavo krepšelis kol kas tuščias. Išrink ką nors savo keturkojui draugui!

Visus užsakymus nuo 20 EUR į paštomatus Lietuvoje siunčiame nemokamai!

Pristatymas

Ačiū, kad renkiesi Urban Tails! Urban Tails (kol kas) yra elektroninė parduotuvė, todėl prekes tau pristatysime vienu iš žemiau nurodytų būdų visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

Pristatymo būdai: 

  • Pristatymas į LP Express paštomatą. Pasirinkus šį būdą, užsakytas prekes pristatysime į tavo pasirinktą LP Express paštomatą. Kaina – 0,00 EUR, jeigu krepšelio suma vos 20 EUR. Užsakymams iki 20 EUR taikome 2,90 EUR siuntimo mokestį. 
  • Pristatymas DPD kurjeriu. Pasirinkus šį būdą, kurjeris pristatys  užsakytas prekes į tavo namus ar kitu nurodytu adresu. Kaina – 4,90 EUR, o užsisakant už daugiau nei 80 EUR – nemokamai!

Urban Tails išsiunčia užsakytas prekes dar tą pačią arba kitą darbo dieną po to, kai atliekamas užsakymas ir sėkmingai atsiskaitoma už prekes. 

Prekės tave pasieks per 1-3 d. d., priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo ir užsakymo atlikimo laiko. Deja, negalime visais atvejais garantuoti, kad užsakytos prekės tave pasieks per nurodytą terminą. Kartais dėl nenumatytų aplinkybių, pvz. padidėjusio siuntų kiekio šventiniu periodu ar vežėjo logistikos, siuntos pristatymas gali vėluoti, tačiau mes visada dedame pastangas, kad siuntinys tave ir tavo keturkojį pasiektų kuo greičiau. 

Atlikus užsakymą, nurodytu el. pašto adresu ir telefonu būsi informuojamas apie savo užsakymo būseną, tad nepamiršk jų nurodyti ir įsitikink, kad nepadarei klaidos. 

Jei nutiks taip, kad ant kompiuterio klaviatūros užlips tavo augintinis ir adrese ar kitoje kontaktinėje informacijoje dėl to įsivels klaida - nedelsdamas susisiek su mumis.

Gyveni ne Lietuvoje arba neradi tau tinkamo pristatymo būdo? Ne bėda -  parašyk su mumis el. paštu info@urbantails.lt ir mes pasistengsime rasti tau  tinkamiausią būdą gauti prekes.

Nors mes kruopščiai atrenkame tik geriausias prekes tau ir tavo keturkojui bičiuliui, suprantame, kad kartais gali nutikti taip, jog prekė netiks ar nepatiks. Tokiu atveju gali prekę pakeisti arba grąžinti. Plačiau apie prekių grąžinimą skaityk čia.